Корисно та цікаво знати

 • 07 Липня 2024 Галерея квітів - Липень 2024 рік

  Катананхе блакитна "Амор Блю" (Catananche caerulea "Amore blue") – 84, Крем'яник гарний (Telekia speciosa) - 200, Гвоздика амурська (Dianthus amurensis) - 46, Миколайчики плоскі (Eryngium planum) - 1094, Ваточник туберозовий (Asclepias tuberos) - 859, Інкарвіллея Ольги (Incarvillea olgae) - 82, Наперстянка іржава (Digitalis ferruginea) - 142, Рутвиця Делавая (Thalictrum delavayi) - 654, Королиця "Бетховен" (Leucanthemum x superbum "Beethoven") - С, Зігаденус витончений (Zigadenus elegans) або Антиклея витончена (Anticlea elegans) - 1201.

 • 03 Липня 2024 Галерея квітів - Червень 2024 рік

  Мартагон гібриди (Martagon Hybrids) - 485, Мак самосійка (Papaver rhoeas Double Choice, Mixed Colours) - 999, Скорзонера австрійська (Scorzonera austriaca) - 794, Сизюринхій полосатий (Sisyrinchium striatum) - 279, Гвоздика турецька (Dianthus barbatus) - 785.2, Петрорагія Іллірійська (Petrorhagia illyrica) - 842, Петрорагія напівсерцеподібна (Petrorhagia obcordata) – 708, Вербозілля крапчасте (Lysimachia punctata) - С, Амсонія "Блю Айс" (Amsonia "Blue Ice") - С.

 • 13 Жовтня 2022 Грибний сезон - Осінь 2022

  Дика природа завжди приваблює нас. Ліс з прохолодою, ягодами та грибами... Цього року ми мали улюблене місце, сховане серед багаторічних дерев дикої природи і це Мислівка. Через село проходить траса з Долини на Вишківський перевал і далі на Міжгір'я та Хуст... 

 • 13 Травня 2022 Садові гіацинти

  В нашій колекції першими зі східних гіацинтів зацвітають: гіацинти "Вайт Фестівал" (Hyacinthus orientalis 'White Festival") та "Блю Фестівал" (Hyacinthus orientalis "Blue Festival"). Їхні квіти меншого розміру в порівнянні з голландськими гібридами. Місця їх зростання виглядають дуже привабливо і ніжно. Чому? Завдячуючи їхній властивості добре наростати та здатності до натуралізації. Квітоніс у дорослої цибулини 20-25 см заввишки і несе 10-11 запашних квіточок. Цвітуть від початку (середини) березня. Не потребують втручання садівника!

 • 08 Листопада 2020 Пізньоцвіт (Colchicum)

  Назва "Пізньоцвіт" вказує на незвичний строк цвітіння представників роду, оскільки переважна більшість пізньоцвітів розквітають восени, коли інші рослини вже завершили свій розвиток. Рід налічує близько 100 видів, поширених в Європі, Північній Африці, Західній і Центральній Азії.

 • 20 Липня 2020 Наперстянка шерстиста або Наперсник вовнистий (Digitalis lanata)

  Наперстянка шерстиста або Наперсник вовнистий (Digitalis lanata). Народні назви: біла наперстянка, вовча наперстянка. Вид трав'янистих рослин родини подорожникових (Plantaginaceae), поширений в центральній і південно-східній Європі й Туреччині.

 • 01 Липня 2020 Косарики черепитчасті (Gladiolus imbricatus)

  Відправний маршрут автомобільна дорога Львів-Самбір-Турка-Ужгород (28.06.20). Дорога на Закарпаття через Ужоцький перевал у поганому стані, через що їхали повільно, розглядаючи мальовничі краєвиди та колоритні околиці сіл. Доїхали до с. Лубня і побачили маленьку галявинку з яскравим травостоєм. Зупинились. Підійшли, щоб подивитись зблизька... А там - ДИКИЙ ГЛАДІОЛУС (КОСАРИКИ)! Надзвичайно витончені косарики росли разом з пізньоцвітом осіннім серед трави. Пізньоцвіт осінній мав коробочки та пожовкле подекуди листя. Отака собі галявина з косариків черепитчастих (Gladiolus imbricatus) та пізньоцвіту осіннього (Colchicum autumnale) вздовж розбитої дороги за околицею села Лубня!

 • 23 Січня 2020 Півонії

  Півонії починають своє цвітіння з кінця весни. Для багатьох садівників півонії є одними з кращих садових рослин. Згідно з китайськими джерелами, півонії в культурі близько 2000 років. Зацікавленість до півонії, як до декоративної рослини, з'явилася ще в період правління китайських династій Цинь і Хань. І до цього часу для китайців півонія є емблемою "полум'яної любові".

 • 21 Вересня 2019 Купина або соломонова печатка

  Купина (Polygonatum) – рід рослин родини Холодкові (Asparagaceae). Рід включає в себе близько 70 видів. Представники роду поширені у лісах помірної зони північної півкулі. В Україні зростає 5 видів. Купина (Polygonatum), відома перш за все завдяки цілющим властивостям одного з її видів – купини запашної (Polygonatum odoratum), інша її назва: купина лікарська. Раніше, в медицині її використовували як кровоспинний, жарознижувальний, знеболювальний та протизапальний засіб. Плоди купини використовувалися як блювотний і проносний засіб.

 • 23 Травня 2019 Бузок - символ переходу від весни до літа

  Бузок – один з найкрасивіших і універсальних квітучих чагарників. Завдяки пишності цвітіння, красі квітів і їх чудовому аромату, бузок уособлює місяць травень – перехід від весни до літа. До того ж, в астрології бузок пов'язують зі знаком тільця. Бузок здавна вирощувався як цінна декоративна рослина. На сьогоднішній день, бузкові сади зустрічаються в багатьох містах світу.

 • 26 Березня 2019 Вісник весни – Пролісок

  Серед талого снігу крізь землю пробивається один з перший вісників весни – пролісок. Пролісок це красива невисока цибулинна рослина. В основному пролісок має квітки блакитного кольору. Однак зустрічаються види і гібридні сорти з квітками білого, рожевого і фіолетового кольорів. Залежно від виду пролісок цвіте навесні або восени.

 • 08 Березня 2019 Чемерник східний. Гібриди серії "Lady".

  Чемерник (Helleborus) - рід рослин родини Жовтецевих (Ranunculaceae), що нараховує близько 20 видів багаторічних трав'янистих квіткових рослин. Найпопулярніший у садівництві чемерник - це, безсумнівно, чемерник східний (Helleborus orientalis) і його кольорові гібриди (Helleborus × hybridus). Садівники особливо цінують його за стійкість до заморозків, зимове і ранньовесняне цвітіння та вічнозелене листя. Зацвітає чемерник східний на початку березня і служить яскравою декоративною плямою в тінистому міксбордері, між кущами та під деревами.

 • 29 Грудня 2018 Півники сітчасті

  Один з родів Півника, за висновками Радіоненко Г. І. (радянський і російський ботанік, систематик, фахівець з інтродукції та акліматизації рослин,..) з 1961 р., буде "правильніше називати не ірисами, а Ірідодіктіумами". Таким чином для Півника чи Ірису сітчастого (Iris reticulata) на колишній території СНД і в Росії використовується наукова назва - Ірідодіктіум. В "Ботанічній номенклатурі" (Міжнародний кодекс ботанічної номенклатури (МКБН)) приоритетнішою є назва Півники (Iris) і тільки як синонім - Ірідодіктіум (Iridodictyum).

 • 10 Серпня 2018 Фотозвіт: гора Шпиці (1 863 м), Чорногірський хребет - червень 2018

  Фотозвіт одноденної подорожі на гору Шпиці (1 863 м). Вершина Шпиць входить до масиву Чорногора і розташована на північний схід від головного хребта. Скелі утворилися після давнього зледеніння.

 • 18 Червня 2018 Ліріодендрон тюльпановий (Liriodendron tulipifera)

  Ліріодендрон тюльпановий (Liriodendron tulipifera) - вид рослин роду Ліріодендрон, що належить до родини Магнолієві (Мagnoliacеae). Родова назва рослини перекладається як "дерево-ліра". Ліріодендрон тюльпановий був описаний Карлом Ліннеєм в 1753 році (Sp. Pl. 1: 535). В природних умовах, це дерево росте поодиноко та групами. До речі, ліріодендрон тюльпановий може жити до 500 років.

 1 2 3 > 
Ви дивилися
Немає переглянутих товарів
Фільтр
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно